خریدار ضایعات کامپیوتر


آخرین مطالب سایت

خریدار ضایعات کامپیوتر یکی از مواردی به حساب می آید که افراد بسیار زیادی به دنبال آن هستند. چرا که امروزه مبحث تکنولوژی بسیار فراگیر شده است و با وجود کامپیوترها انجام بسیاری از کارها راحت تر گردیده است. همین امر دلیلی بر این موضوع می باشد که هر فردی نمونه ای از این وسیله را در خانه و یا محل  کار خود داشته باشند.

 

اگر زمان ورود به کامپیوتر تا الان را در نظر بگیرید، بیشتر از چند دهه می گذرد و قطعا کامیپوترهای قدیمی دیگر برای زندگی امروزه کارآمد نمی باشند. به همین علت درصد ضایعات افزایش پیدا می کند و در کنار آن خرید ضایعات کامپیوتر نیز رو به رشد خواهد بود. به همین علت در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با خریدار ضایعات کامپیوتر به طور کامل آشنا کنیم و به شما بگوییم که کدام مرکز برای انجام معاملات مناسب تر خواهد بود. از این رو تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

بهترین خریدار ضایعات کامپیوتر تهران

تهران از جمله کلانشهرهای بزرگ به حساب می آید که مناطق بسیار گسترده ای را به خود اختصاص داده است. همین موضوع باعث شده است تا روزانه تعداد ضایعات تولیدی نیز روند رو به رشدی را با خود به همراه داشته باشد. ضایعات در انواع و دسته بندی های مختلفی وجود دارند که از آن ها می توان به ضایعات الکتریکی و الکترونیکی اشاره داشت که کامپیوتر نیز در بین آن ها قرار داده می شود. البته منظور از ضایعات کامپیوتر تنها خود دستگاه نمی باشد. بلکه تمامی قطعات آن بخشی از ضایعات به حساب می آیند. تمامی این قطعات توسط  خریدار ضایعات کامپیوتر جمع آوری می شوند و مجددا مورد استفاده قرار می گیرند.

 

ضایعات کامپیوتر چه مواردی را به خود اختصاص داده اند؟

قطعاتی که توسط بهترین خریدار ضایعات کامپیوتر در تهران جمع آوری می شوند، شامل موارد بسیار مختلفی می شوند که هر کدام از آن ها قیمت های مخصوص به خود را دارند که از آن ها می توان به گزینه های زیر اشاره داشت:

 • رم های قدیمی و بدون استفاده
 • کارت گرافیک های قدیمی و بدون استفاده
 • انواع ماوس و کیبورد
 • انواع کارت صدا
 • انواع فن سی پی یو
 • انواع مودم
 • انواع کارت شبکه
 • انواع رم کامپیوتر
 • انواع پاورهای سوخته
 • انواع سی پی یوهای قدیمی و همچنین از رده خارج
 • انواع قاب کیس
 • انواع مانیتور
 • انواع هاردها

 

گزینه های ذکر شده در صورتی که قدیمی شده باشند و دیگر نتوان آن ها را مورد استفاده قرار داد، در دسته بندی ضایعات جای داده می شوند. به همین علت است که خرید ضایعات کامپیوتر تهران بسیار زیاد اتفاق میفتد.

 

مزایده ضایعات کامپیوتر را فراموش کنید!

ما خریدار همه نوع ضایعات کامپیوتری شما به صورت یکجا و نقدی هستیم!

 

جهت مشاوره یا فروش با ما تماس بگیرید:

 

مزایده ضایعات کامپیوتر

بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند ضایعات خود را به فروش برسانند، از راه ها و روش های مختلفی استفاده می کنند که از جمله آن ها می توان به مزایده کردن اشاره کرد. امروزه مراکز مختلفی وجود دارند که از این طریق ضایعات را خریداری می کنند. در حالی که باید گفت فروش بدون واسطه و بدون مزایده بسیار کاربردی تر خواهد بود. چرا که در صورت استفاده از مزایده به مدت زمان بیشتری احتیاج خواهید داشت تا بتوانید تمامی آن ها را به فروش برسانید. به همین علت اگر با خریدار ضایعات کامپیوتر تل ضایعات در تماس باشید، با سرعت بالاتری می توانید کارهای خودتان را روبه جلو ببرید. از این رو مزایده ضایعات کامپیوتر چندان پیشنهاد نمی شود.

 

بهترین خریدار ضایعات کامپیوتر کیست؟

همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره شد، امروزه مراکز مختلفی وجود دارند که به عنوان خریدار ضایعات کامپیوتر در تهران فعالیت دارند. هر کدام از این موارد باید بتوانند ویژگی های مختلفی را از خود به نمایش بگذارند تا رضایت مشتریان خود را جلب نمایند. از این مجموعه ها می توان به  مجموعه “تل ضایعات” اشاره داشت. افرادی که قصد فروش قطعات قدیمی کامپیوتر و یا فروش قطعات خراب کامپیوتر را داشته باشند، می توانند با این مجموعه در تماس و ارتباط باشند. تل ضایعات به عنوان خریدار برد اوراقی کامپیوتر و همچنین قطعات دیگر توانسته کمک بزرگی را به جمع آوری این ضایعات نماید و از آن ها برای استفاده دوباره و کمک به اقتصاد کشور بسیار موثر عمل نماید.

 

ویژگی های مختلفی وجود دارند که باعث شده اند تا تل ضایعات به عنوان یکی از برترین مراکز شناخته شود که از آن ها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • خریدار ضایعات کامپیوتر به غیر از این موارد، توانسته در خرید ضایعات دیگر نیز در فعالیت باشد که ماشین آلات فرسوده، نوار نقاله، انواع ضایعات فلزی و غیر فلزی در بین این گزینه ها جای داده شده اند.
 • تمامی خریدها به صورت عمده انجام می شود. یعنی شما می توانید ضایعات خود را در مقدار بسیار بالا به فروش برسانید.
 • خریدها به صورت نقدی بوده که این کار باعث رضایت مشتریان نیز می شود.
 • همچنین خریدار ضایعات کامپیوتر در محل مورد نظر شما حضور پیدا می کند تا از این طریق با ماشین آلات مخصوص تمامی وسیله ها را حمل کند و به نوعی کار شما را نیز آسان تر کنند.

 

تمامی این موارد باعث خواهد شد تا مجموعه تل ضایعات به عنوان یکی از برترین خریداران ضایعات شناخته شود. همچنین حوزه فعالیتی این مرکز بسیار گسترده از آن چیزی بوده که شما انتظار آن را دارید که از آن ها می توان موارد زیر را نام برد:

 • خرید انواع تایر فرسوده و معیوب
 • خرید انواع لاستیک مستعمل
 • خرید انواع ضایعات فلزی
 • خرید انواع ضایعات غیر فلزی
 • خرید انواع ماشین آلات اسقاطی
 • خرید انواع ضایعات منزل
 • خرید انواع ضایعات ساختمانی
 • خرید انواع باتری اقساطی
 • خرید انواع ضایعات مس

 

گزینه های ذکرشده تنها بخشی از خدماتی هستند که توسط این مجموعه ارائه می گردند. همچنین خدمات ارائه شده توسط این مجموعه شامل ویژگی های متعددی هستند که موارد زیر از جمله مهم ترین ها به حساب می آیند:

 • تل ضایعات به عنوان خریدار ضایعات کامپیوتر خدمات را در درب منزل به انجام می رساند.
 • قیمت منصفانه ای را از آن ها شاهد خواهید بود.
 • سرعت و کیفیت بالایی در انجام کارها وجود دارند.
 • در این حوزه از تخصص بالایی برخوردار هستند.
 • تمامی موارد جمع آوری شده را به چرخه بازیافت انتقال می دهند.

جمع آوری تمامی ضایعات با رعایت تمامی دستور العمل های بهداشتی بوده تا هیچگونه آلودگی را از خود باقی نگذارد و از این طریق به سلامتی افراد و در کنار آن نیز به سلامتی کره زمین کمک نماید.

 

دوری از دنیای سنتی و پا گذاشتن در دنیای مردن به وسیله خریدار ضایعات کامپیوتر

حتما یادتان هست زمانی که با صدای بلندگوی سمساری های از خواب بیدار میشدیم و به نوعی می توان گفت بسیار آزاردهنده بود. همین موضوع باعث شده بود تا بسیاری از افراد صبح ها به خصوص روزهای تعطیل بسیار اذیت شوند. به همین علت ایده های بسیار تازه ای به منظور فاصله گرفتن از آن دنیای سنتی خلق شدند که یکی از آن ها فروش و سفارش آنلاین ضایعات است. سایت هایی که در این زمینه در حال فعالیت می باشند بسیاری از کارها را آسان تر کرده اند که تل ضایعات نمونه ای از این موارد می باشند. شما با استفاده از سایت های آنلاین می توانید سرعت العمل بیشتری را به کارهای خودتان ببخشید و با قیمت بهتری آن ها را به خریدار ضایعات کامپیوتر به فروش برسانید.

 

بازیافت قطعات توسط خریدار ضایعات کامپیوتر

خریدار ضایعات کامپیوتر بعد از جمع آوری قطعات فرسوده، آن ها را به سمت چرخه بازیافت می رسانند. بازیافت کردن روش های مختلفی را با خود به همراه دارد که از آن ها می توان به قالکاری به وسیله مس و الکترولیز اشاره کرد. این روش، مراحل مخصوص به خود را دارد. در مرحله اول عملیات پیرولیز اتفاق میفتد. سپس ضایعات الکترونیکی مانند کامپیوتر را سوزانده و خاکستر می کنند. در مرحله بعد مواد با استفاده از بالمیل آسیاب می شوند. سپس نوبت جداسازی مغناطیسی می رسد. به عنوان مثال هنگام بازیافت ضایعات کامپیوتر، آهن باید از طریق همین روش جدا شود.

 

در مرحله بعدی قالبکاری با استفاده از مس انجام می شود. لجن آندی باید با استفاده از دستگاه الکترولیز جمع آوری شود و در مرحله بعدی اسیدکاری شود. اسید کاری با استفاده از اسید نیتریک انجام می گردد تا بتوان نقره و پالادیوم موجود را بازیابی کرد. همچنین مواد باقی مانده نیز توسط تیزاب کاری جدا می شوند. این مواد شامل طلا و پلاتین می گردد. جمع آوری تمامی ضایعات به منظور رسیدن به این مرحله بر عهده خریدار ضایعات کامپیوتر می باشد.

 

سخن آخر

خریدار ضایعات کامپیوتر باید بتواند ویژگی های مختلفی را از خود به نمایش بگذارد تا در به دست آوردن اعتماد دیگران موفق عمل کنند. ضایعات کامپیوتر شامل موارد بسیار گسترده ای می شوند که هر کدام از آن ها قیمت های مختلفی را به خود اختصاص داده اند که از آن ها می توان به رم، هارد، کارت گرافیک، انواع مانیتور، کیس و… اشاره کرد. تل ضایعات به عنوان خریدار ضایعات کامپیوتر تمامی قطعات فرسوده شما را جمع آوری می کند و آن ها را برای بازیافت کردن آماده می کند. به همین علت شما نیز می توانید با سفارش خود نه تنها به سود نسبتا خوبی دست پیدا کنید، بلکه کمک بسیار بزرگی را به اقتصاد کشور نیز نمایید.

مزایده ضایعات کامپیوتر را فراموش کنید!

ما خریدار همه نوع ضایعات کامپیوتری شما به صورت یکجا و نقدی هستیم!

 

جهت مشاوره یا فروش با ما تماس بگیرید:

 

خدمات

ضایعات کامپیوتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.