مرکز خرید ضایعات


با پیشرفت زندگی امروز و صنعتی شدن اکثر جوامع، تولیدات مواد ضایع و غیرقابل استفاده پیشرفت چشمگیری داشته است‌ این ضایعات علاوه بر هدر رفت مواد اولیه فراوان باعث آلوده شدن محیط زیست ما می‌شود. پس خرید ضایعات و بازیافت آنها بسیار مهم است. این ضایعات انواع مختلفی دارند که ما بررسی هرکدام از آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

امروز با پیشرفته شدن زندگی انسان‌ها و افزایش تولیدات صنعتی، افزایش انواع و اقسام ضایعات دور از انتظار نیست. پس شما به افرادی نیاز دارید که کار خرید ضایعات شما را انجام دهند. بد نیست بدانید به واحدها و موادی که برای تولید انواع مختلف محصولات مناسب نباشند و از فرآیند تولید بیرون انداخته می‌شوند یا با قیمت‌های بسیار پایین و کم فروخته می‌شوند ضایعات گفته می‌شود.

این ضایعات ممکن است در کوره‌های مختلف ذوب شوند و دوباره برای تولید همان محصول استفاده شوند، اما بعضی از آن‌ها را نمی‌توان به این منظور استفاده کرد. آن مقدار ضایعاتی که پیش‌بینی می‌شود که بعد از تولید محصول به وجود بیایند ضایعات عادی و آن مقداری را که بیش از پیش‌بینی‌های صورت گرفته است و دچار شگفت‌زدگی می‌شود ضایعات غیرعادی می گوید.

این ضایعات همچنین می‌توانند از مواد استفاده شدن نیز تولید شوند. یعنی برای مثال پس از سال‌ها استفاده از یک محصول هنگامی‌که آن محصول دیگر قابل استفاده به منظور هدف تولید شده نیست این محصول را اوراق می کنند و از مواد اولیه سازنده آن به منظور به منظور اهداف دیگر استفاده می کنند.

بهترین خریدار ضایعات تهران

ما خریدار همه نوع ضایعات شما هستیم!

 

جهت مشاوره یا فروش با ما تماس بگیرید:

خریدار ضایعات در تهران

برای آن که شما ضایعات خود را بفروشید به یک مرکز خرید ضایعات نیاز خواهید داشت که مورد اعتماد بوده و با تجربه کاری برای فروش اشیای بازیافتی اقدام نموده و به شما مشاوره های لازم را بدهد. همچنین به شما یاری نماید تا به بهترین صورت و با برترین، بالاترین و مناسب ترین قیمت ضایعات بازیافتی خود را بفروشید. ضایعات، موادی بازیافت‌پذیری هستند که در محیط زیست باقی مانده اند. تمام لوازمی که ما می شناسیم و در محیط پیرامون ما هستند قسمت های قابل بازیافتی دارند مانند اتومبیل‌ها، صنایع ساختمانی و مواد دور ریختنی.

تمام موارد مذکور قسمت‌های قابل بازیافت دارند که برخلاف زباله‌ها، ضایعات، ارزش مالی قابل ملاحظه ای دارند و به همین دلیل می توان به آن ها زباله های گران قیمت اطلاق نمود. به خصوص ضایعات فلزی و ضایعات آهن که در مورد آن ها می توان بیان نمود که بالاترین قیمت و بیشترین ارزش مالی را دارند. ضایعات آهن و ضایعات فلزی هم در مناطق گوناگون مانند نواحی صنعتی و نواحی مسکونی یافت خواهند شد. تل ضایعات خریدار ضایعات تهران با بالاترین قیمت ضایعات شما را خریداری می کند.

 

ضایعات فلزی چگونه تولید می شوند؟

قبل از این‌که بخواهیم به بررسی انواع این ضایعات بپردازیم باید بگوییم که ضایعات آهنی به شیوه‌های متنوع و مختلفی تولید می شوند. بعضی از این ضایعات وسایل ازکارافتاده مورد استفاده ما هستند مانند انواع مختلف میزها بشکه‌ها ماشین‌ها کمدها و … بعضی دیگر از زباله‌های فلزی که قابل استفاده نیستند از طریق تخریب انواع مختلف ساختمان‌های بزرگ به دست می‌آویند که شامل انواع درب‌ها چهارچوب‌ها تیرآهن‌ها و سایر ستون‌ها و سایر اجزای ساختمان می باشند که به آن‌ها ضایعات ویژه یا سوپر ویژه نیز گفته می شود.

دسته دیگری از این ضایعات فلزی نیز توسط کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدکننده انواع محصولات فلزی تولید می شوند به این دلیل که ممکن است تراشه‌های حاصل از برش این گونه محصولات قابل استفاده نباشند و همچنین ممکن است بعضی از قطعات تولید شده کیفیت و ساختار لازم را نداشته باشند و به همین دلیل به‌عنوان ضایعات در نظر گرفته می شود این ضایعات به هر شیوه که ایجاد می شوند توسط خریداران ضایعات که خرید ضایعات شما را بر عهده دارند، به مراکز جمع‌آوری این‌گونه ضایعات برده می‌شوند و در آن‌جا پس از ذوب شدن در زمینه زمینه‌های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

 همانطور که پیشتر گفتیم، ما انسان‌ها در طول زندگی خود زباله‌های متنوع و مختلفی تولید می کنیم که بخش بزرگی از این زباله‌ها را زغال های فلزی تشکیل می دهند که به ضایعات فلزی نیز معروف هستند. بازیافت آن‌ها امری مهم و غیرقابل‌انکار است. برای این کار مراکز بسیار مهم و حیاتی تاسیس شده‌اند و اشخاصی حاضر به خرید این‌گونه ضایعات از تولیدکننده‌های ضایعات هستند. این ضایعات دسته‌بندی‌های مشخصی دارند که ما به بررسی هر کدام از آن‌ها خواهیم پرداخت. همچنین خرید ضایعات، از بخش های بسیار مهم زندگی شهری و صنعتی است.

 

ضایعات آهن سبک، متوسط، و سنگین

ضایعات سبک آهن به ضایعاتی گفته می‌شود که غیرقابل استفاده هستند و نسبت به ظاهرشان وزن بسیار کمی دارند‌.  اگر بخواهیم دقیق‌تر در رابطه با این موضوع صحبت کنیم وزن ظاهری برای این قطعات بین پنج دهم تا هشت دهم تن بر متر مکعب خواهد بود رقمی که بسیار پایین‌تر نسبت به ضایعات متوسط بار و سنگین بار است. ازآنجایی‌که از نام این‌گونه ضایعات پیداست این‌گونه ضایعات از ضایعات آهنی دیگر بسیار سبک‌ تر هستند و حجم بیشتری را اشغال می‌کند. خرید ضایعات از این دست، طرفداران زیادی دارد.

ضایعات متوسط بار به ضایعاتی می گویند که وزن آن‌ها متناسب با حجم آن‌هاست وزن مخصوص ظاهری این قراضه‌ها معمولاً بیشتر از سبک‌باران و در محدوده‌ای بین هشت دهم تا یک تن بر متر مکعب می باشد. همچنین در مورد قراضه‌های سنگین بار باید گفت که وزن مخصوص آن‌ها بسیار بیشتر از چیزی است که نشان می دهند حدودا، چیزی بیشتر از یک تن بر متر مکعب.

ضایعاتی مثل باقی‌مانده‌های حاصل از بشکه‌های آهنی، انواع مختلفکابینت‌های آشپزخانه، انواع ورق های گالوانیزه ضایعاتی، انواع ضایعات به‌دست‌آمده از کولر و کانال کولر، کاپوت ماشین‌های تصادفی، قطعات باقی‌مانده از تراشکاری، قطعات فرسوده یخچال، انواع مختلف فیلترهای فلزی، سیم های درهم پیچیده، قوطی‌های نازک، سیم های ضایعاتی درون لاستیک‌های سواری، و تسمه، انواع مختلف ماشین ها، هواپیماها و ادوات جنگی  در این گروه ها دسته‌بندی می‌شوند.

این ضایعات را مانند بسیاری دیگری از ضایعات جهت ساخت محصولات جدید به کارخانه‌های ذوب آهن و تولید فولاد می‌برد‌ بازیافت این‌گونه قطعات و جمع‌آوری آن‌ها کمک شگرفی به صرفه‌جویی در مصرف سنگ آهن و تولیدات هرچه بیشتر قطعات آهنی و فولادی می‌کند. بعلاوه که جمع‌آوری و خرید ضایعات از این دست به پاک ‌سازی محیط زیست و جلوگیری از آلودگی بیش از پیش آن جلوگیری خواهد کرد.

بهترین مرکز خریدار ضایعات در تهران

افراد زیادی مایل به فروش این نوع ضایعات هستند برای این‌که هم از شر فضا و انرژی که این محصولات نیاز دارند راحت شوند هم کمی از هزینه‌های خود بکاهند. و برای این منظور شما باید با فروشنده با خریداران انواع مختلف ضایعات تماس بگیرید و ضایعات خود را به آن‌ها بفروشید‌. پیدا کردن خریدار ضایعات کار سختی نیست و تنها با کمی جستجو در اینترنت شما می‌توانید بهترین خریدار ضایعات خود را پیدا کنید. افراد، موسسات و مرکز های خرید بسیاری وجود دارن که کار خرید ضایعات شما را به راحتی انجام می دهند. شما باید خریداری را پیدا کنید که در بهترین شرایط ضایعات شما را از شما خریداری کند‌. پرداخت نقدی پول خرید ضایعات و پرداخت هزینه حمل ‌و نقل توسط  خریدار می تواند دو مورد از موارد موثر در انتخاب خریداران ضایعات باشد. مجموعه ما به عنوان بهترین مرکز خرید ضایعات می کوشد که با ارتقا هر چه بیشتر ویژگی ای خود، خریدار خوبی برای ضایعات شما باشد. بد نیست راجع به انواع مختلف ضایعاتی که ما از شما خریداریم بیشتر بدانید.

 

 فروش ضایعات

در صورتی که قطعه‌ای شامل فلزات گوناگونی باشد می‌توان آن را ارزان‌تر خریداری نمود چرا که مدیران یک انبار تمایل ندارند کارگران آن ها زمانشان را به تفکیک سازی فلزات متنوع از یک قطعه به هدر دهند. این کار هم زمان طولانی نیاز دارد هم هزینه ی بیشتری را طلب می کند همچنین کیفیت کار را می کاهد. خرید ضایعات فلزی مثل: آهن، چدن،  میلگرد و انواع ضایعات ساختمانی، ضایعات پلاستیک، ضایعات  فلزات رنگی مثل ضایعات مس، آلومینیوم، برنج و غیره با بالاترین قیمت و به طور نقدی توسط مجموعه تل ضایعات  انجام شده و این شرکت انواع ضایعات فلزی شما هموطنان محترم را خریداری می کند.

مضاف بر کاربردهای گفته شده که به آن ها اشاره داشتیم این بازار یعنی بازار خرید و فروش ضایعات آهن، بازاری می باشد که در واقع فعالیت آن بازیافت کردن است، همان گونه که بیان شد این بازیافت تاثیر بسزایی بر محیط زیست دارد و برای بقای آن بسیار ضروری است. این نوع فلزات بازیافتی در کل، اندازه و گستره ی مکان ‌های دفن زباله را نیز می کاهند. به عنوان مثال بهره وری از فولاد بازیافتی موجب کاهش ۸۶ درصدی آلودگی هوا خواهد شد.

هم چنین تا 40 درصد در مصرف آب صرفه جویی شده و تا 76 درصد آلودگی آب کاهش پیدا می کند. به همین منوال که صنعت بازیافت فلز به گسترش خود ادامه می‌دهد قاعدتا در آینده بهره وری بیشتری هم برای این صنعت یافت می‌شود. بازیافت عمل خردمندانه این است که احتیاج به افرادی باهوش در این زمینه است .

مرکز خرید و فروش ضایعات گروه تل ضایعات همیشه آماده خدمت رسانی در حیطه خرید و فروش ضایعات است و تمام تلاش خود را می کند که برترین کیفیت کاری را به مشتری خود عرضه بدارد. گروه تل ضایعات با داشتن سابقه کاری بالا در عرصه ضایعات ساختمانی و فلزی در خدمت هموطنان گرامی می باشد مجموعه ما بهترین و بالاترین قیمت را  پیشنهاد می کند.

 

اهمیت خرید ضایعات ساختمانی

این‌گونه ضایعات به دو دلیل به وجود می‌آید، یک: به دلیل تخریب ساختمان‌های قدیمی، دو: به دلیل ساخت ساختمان‌های جدید. هنگامی‌که ساختمان‌های قدیمی تخریب می‌شوند ضایعات پسماندهای ساختمانی تا حد چشمگیری افزایش می‌یابد و معضل‌های زیادی را برای افراد جامعه و زیست محیط به وجود می‌آورد. علاوه بر زشت کردن فضای شهر، ممکن است در اثر برخورد اتومبیل‌ها با این‌گونه نخاله‌ها باعث مرگ‌ومیر نیز شوند. همچنین این زباله‌ها به دلیل داشتن سرب و انواع مختلف مواد شیمیایی دیگر برای زیست‌محیط نیز بسیار خطرناک هستند.

در هنگام ساخت‌وساز ساختمان نیز ضایعاتی مانند انواع عایق‌ها سیم‌های برق میخ‌ها میل‌گردها همچنین ضایعاتی مختلفی برای هنگام پایه ستون زدن به وجود می آیند، که دفع این  گونه زباله‌ها امری بسیار مهم است. خرید ضایعات از این دست توسط خریداران کمک شایانی به ساختمان سازان خواهد کرد.

ضایعاتی مانند آجر، سنگ، سیمان، بتن، خاک، گچ، و چوب و ضایعاتی از این دست می‌توانند به‌راحتی دفن شوند و خطر آن‌چنانی برای محیط نخواهند داشت. اما ضایعات دیگری مانند فلزات، مس‌ها، آهن‌ها و انواع مختلف میل‌گردها و تجهیزاتی که برای اسکلت ساختمان استفاده می‌شوند را نمی‌توان دفن می‌کرد پس باید به محل دفع ضایعات مخصوص ساختمانی برده شوند.

قطعا همه شما به این نکته توجه دارید که امروزه ساختمان های بسیار زیاد و سر به فلک کشیده ای در حال تخریب شدن و جایگزین شدن با ساختمان های جدید هستند. پس بازیافت و جمع آوری و خرید ضایعات آن ها امری بسیار مهم است.

اهمیت خرید ضایعات پلاستیکی

دسته‌ای دیگر از ضایعات را ضایعات پلاستیکی تشکیل می دهند. خرید ضایعات از این دست بسیار پرسود است. امروز پلاستیک‌ها درصد بالایی از زندگی ما را تشکیل داده‌اند براحتی می‌توان گفت که شما به هر طرف که نگاه کنید حداقل پنجاه درصد استفاده پلاستیک‌ها را خواهید دید‌. پلاستیک‌ها معمولاً خطرناک هستند و جزو زباله‌های خطرناک بشمار می روند زیرا تجزیه نمی‌شود و باید آن‌ها را به‌ عنوان ضایعات فروخت تا توسط مهندسان در این زمینه بازیافت شود. ما به بررسی انواع ضایعات پلاستیک خواهیم پرداخت.

 پلاستیک های ای تی یا پی ای تی ای:

این نوع از ضایعات پلاستیک ها از نوع کم خطر ترین ضایعات ها بشمار می رود برای مثال انواع بطری‌های آب‌معدنی نوشابه دلستر و ماءالشعیر و انواع آب‌میوه‌ها از این دست پلاستیک‌ها بشمار می رود. این‌گونه پلاستیک‌ها معمولاً خطر زیادی ندارند اما توصیه می‌شود که پس از یک‌ بار استفاده از آن‌ها، آن‌ها را در قسمت زباله‌های خشک قرار دهید تا توسط  همکاران خریدار ضایعات، خریداری شوند و به محل‌های مخصوص برده شود.

پلاستیک‌های اچ دی پی ای:

این دسته از پلاستیک‌ها نیز خطر چندانی ندارند و به عنوان پلاستیک‌های پلی اتیلن فشرده شده نیز نام برده می شود. اما پلاستیک‌ها معمولاً رنگ‌های کدر و تیره ای دارند و به عنوان انواع مختلف مانند مایع های دست‌شویی و ظرف‌شویی به کار می‌رود. این پلاستیک‌ها نیز برای بازیافت به کارخانه های بازیافت برده می شوند.

پلاستیک‌های پی‌وی سی:

این نوع پلاستیک‌ها جزء پلاستیک‌هایی هستند که بازیافت آن‌ها به سختی صورت می‌گیرد اما درعین‌حال در صنعت کاربرد بسیار زیادی دارند، و در ساخت انواع مختلف لوله‌های پلاستیکی فاضلاب، بطری‌های استفاده‌شده برای روغن‌های مایع و پلاستیک‌های پوششی روی ظرف‌های غذا استفاده میشوند‌. برخی از ظروف یک ‌بار مصرف نیز از این جنس هستند که به‌هیچ‌ وجه نباید داغ شوند زیرا مواد شیمیایی موجود در آن‌ها باعث آسیب رسیدن به بدن انسان می شود‌.

پلاستیک‌های پی پی:

این پلاستیک‌ها که پلی پروپیلن نیز نامیده می شوند بی‌خطر و قابل بازیافت هستند و برای ساخت ظروفی مانند ظروف ماست نی نوشابه و غیره بکار می‌رود.

پلاستیک‌های ال دی پی ای:

این نوع پلاستیک‌ها پلاستیک‌های کم‌تراکم هستند که سازنده انواع پلاستیک های  نایلون‌های خرید هستند و جزء پلاستیک‌های بی‌خطر محسوب می‌شوند.

پلاستیک‌های پی سی:

است این نوع از پلاستیک‌ها پلی استایرن نامیده می‌شود که ماده اصلی ساخت ظروف یک‌بار مصرف بودن و غیر قابل بازیافت هستند این نوع پلاستیک‌ها را نیز نباید در مجاورت حرارت قرار داد زیرا مواد شیمیایی از خود آسیب می‌زنند. خرید ضایعات پلاستیکی در حفظ تعادل محیط زیست بسیار موثر است.

اهمیت خرید ضایعات شیشه

شیشه‌ها یکی از موارد دیگر تولید ضایعات در جوامع انسانی هستند. شیشه‌ها نیز مانند پلاستیک‌ها مصارف بسیار زیادی در زندگی روزمره ما دارند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. استفاده زیاد از شیشه‌ها بالطبع تولید هرچه بیشتر ضایعات آن‌ها را نیز به دنبال دارد. شیشه‌ها از موارد قابل بازیافت می‌باشند خرید ضایعات شیشه و همچنین بازیافت شیشه ها کمک شایانی به تولید دوباره آن‌ها و حفظ محیط زیست می‌کند.

همچنین خرید ضایعات حاصل از شیشه و انتقال آن‌ها به مراکز بازیافت شیشه موجب صرفه‌جویی در مصرف منابع اولیه تولید شیشه مانند اکسید کلسیم سیلیس و غیره می‌شود. ما به این نکته ذکر کردیم که شیشه از موارد قابل بازیافت است اما بازیافت شیشه زمان بسیار زیادی را می طلب می‌طلبد و شیشه جزو موارد دیر تجدیدپذیر بشمار می آید. با بازیافت از دفن و رهاسازی این مواد دیر تجدیدپذیر در طبیعت جلوگیری می‌نمایید.

پس شما باید با فروش ضایعات شیشه به محیط ‌زیست خود کمک کنید.  شما می توانند به راحتی با خریداران این‌گونه ضایعات تماس حاصل فرمایید و ضایعات خود را با قیمت‌های بسیار مناسب به آن‌ها بفروشید. مجموعه ما مفتخر است که با خرید ضایعات حاصل از شیشه شما در زمینه کمک به محیط‌ زیست و جلوگیری از آلودگی و انواع بیماری‌های مختلف کمک نماید‌.

 شیشه‌هایی که قابل جمع‌آوری و بازیافت هستند عبارت‌اند از:

انواع مختلف آیینه‌ها و شیشه‌های درها و دروازه‌ها و همچنین کریستال‌ها و شیشه‌های تلویزیون، شیشه‌های شکسته پنجره، انواع ظروف مختلف سفالی پیرکس و ظروف شیشه‌ای ویترینی، انواع مختلف لامپ های روشنایی، انواع شیشه‌های آزمایشگاهی و طبی، و انواع شیشه‌های اتومبیل.

ضایعات حاصل از مصرف شیشه ها را می‌توان بازیافت کرد و براحتی دوباره از آن‌ها شیشه ساخت و استفاده کرد همچنین شیشه‌های بازیافتی و خرده شیشه‌ها را می‌توانند در زمینه‌های مختلف مانند:

تهیه آسفالت‌ها، تهیه مواردی مانند کاشی‌ها آجرها و سنگ بناها، ترکیب انواع پلاستیک ها و عایق‌ها تولید انواع مختلف شبرنگ های موجود در جاده‌ها، تهیه شن‌های مصنوعی، انواع مختلف سوهان و سمباده ها، سنگدانه‌های موجود در بتن، مواد مختلف مورد استفاده در زمینه‌های هنر، محوطه سازی، انواع مختلف کودهای شیمیایی، و سیمان‌های هیدرولیک استفاده می شود.

اهمیت بازیافت شیشه

از آنجایی‌که شیشه ماده‌ای است که به‌راحتی ذوب می‌شود و دوباره به شیشه تبدیل می شود بازیافت آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا ساخت دوباره شیشه باعث کاهش هزینه‌ها در مصرف مواد اولیه و انرژی بسیار زیادی می شود. همچنین جمع ‌آوری دوباره زباله‌های حاصل از شیشه باعث کم شدن زباله‌ها و جلوگیری از آسیب هرچه بیشتر به محیط زیست می‌شود. امروزه در جوامع مختلف دولت ‌مردان می‌کوشند که با تفکیک آموزش تفکیک زباله‌ها به مردم . خرید ضایعات آن از ورود شیشه‌ها به زنجیره زباله‌های غیر قابل استفاده جلوگیری نماید و آن‌ها را دوباره قابل استفاده نمایند.

اهمیت خرید ضایعات کاغذ و کارتن

از گذشته تاکنون کاغذ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده، امروزه با افزایش جمعیت، و همچنین افزایش جمعیت سواد داران و محصلان کشور و همچنین افزایش تولیدات انواع مواد غذایی و ابزارها و وسایل های دیگر که نیاز به بسته بندی کارتنی دارند، باعث شده استفاده از کاغذ و کارتن رشد چشمگیری داشته باشد. کاغذها و کارتن‌ها امروزه نقش بسیار مهمی در زندگی ما انسان‌ها ایفا می کنند.

همه ما حداقل تعداد کمی کتاب‌ها دفترها روزنامه‌ها و حتی کارتن‌هایی در منزلمان داریم که از آن‌ها استفاده چندانی نمی‌کنیم. همچنین محصولات بعد از باز شدن پلمپ و استفاده شدن دیگر به کارتن ‌هایشان برنمی‌گردد و این کارتون‌ها پس از استفاده محصول، دیگر به درد نمی‌خورند و باید به محل بازیافت برگردانده شود و دوباره به کارتون تبدیل شوند. پس خرید ضایعات حاصل از کاغذ و کارتن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در حال حاضر صنعت کاغذ پنجمین صنعت بزرگی است که برای تولید آن انرژی زیادی مصرف می شود، زیرا تولیدات کاغذ انرژی و آب بسیار فراوانی را می‌طلبد و باعث آلودگی بیش از حد هوا می شود. از طرف دیگر کاغذها چون از چوب درخت ها تولید میشوند تولید هرچه بیشتر کاغذ باعث کم شدن هرچه بیشتر درختان و آسیب رسیدن به محیط‌زیست ما می‌شود و این موضوع برای انسان‌ها بسیار موضوع خطرناکی است‌.

ما باید حتی برای خودمان هم که شده ضایعات حاصل از کاغذها و کارتن‌ها را جمع‌آوری کنیم و آن‌ها را به خریداران ضایعات بفروشیم تا از استفاده و آسیب هرچه بیشتر به محیط زیست جلوگیری نماییم. همچنین در مصرف آب و انرژی‌های مختلف دیگر صرفه‌جویی نماییم‌ همچنین شما باید در جریان باشید که همه کاغذها و کارتون‌ها قابل بازیافت نیستند کاغذهای نامناسب برای بازیافت عبارت‌اند از: انواع کاغذهای کاربن، کاغذ های مختلف چسب دار، کاغذ آلومینیوم، کاغذهای روکش شده، یونولیت‌ها، و کاغذهای روغنی.

اما کاغذهای مناسب برای بازیافت عبارت‌اند از: انواع مختلف روزنامه‌ها، مجله‌ها، کتاب‌ها و بروشورهای تبلیغاتی، کاغذهای کپی، پاکت نامه‌ها، کاغذهای باطله، کاغذهای تحریر سفید و غیره. یکی دیگر از دلایل بسیار مهم بازیافت کاغذ این است که کاغذها فاسد نشدنی هستند و نگهداری آن‌ها و حمل‌ونقل آن‌ها کار بسیار راحت و بی ‌دردسری است.

 

راهنمای خرید ضایعات از تل ضایعات

پس از آگاهی از قیمت محصول مد نظر خود می‌توانید برای مشاوره در حیطه انتخاب مناسب با مجموعه تل ضایعات تماس حاصل فرمایید و پس از مشاوره با کارشناسان مجرب تل ضایعات، اقدام به سفارش محصول مد نظر خود نمایید. همچنین برای رفاه حال جهت خرید قراضه فلزات می‌توانید سفارش خود را از طریق سایت درج نموده تا همکاران ما در کوتاه ‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند. گفتنی است امکان سفارش ضایعات در همه شهرهای ایران چون اصفهان، شیراز، مشهد و غیره وجود دارد. تل ضایعات امکان تحویل کالا در همه شهرهای ایران را در اختیار شما می گذارد.

 

خرید ضایعات آهنی

مجموعه تل ضایعات بهترین خریدار ضایعات آهن در تهران می باشد به این دلیل که در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حاضر می شود و تمام ضایعات آهنی شما را یکجا خریداری می کند و پول آن را همان لحظه یکجا پرداخت می نماید.

 

خرید لاستیک فرسوده

فروش لاستیک فرسوده ماشین و هواپیما ها به مرکزی که با عنوان خریدار لاستیک فرسوده در حال فعالیت است و بهره مندی از خدمات گسترده آن یکی از نیازهای دیگری است که بیشتر آپاراتی ها و شرکت های بزرگ با آن درگیر می باشند. این مجموعه در زمینه خرید  انواع لاستیک و تایر فرسوده و تیوپ های از رده خارج فعالیت دارد.

 

مرکز خرید ضایعات فلزی 

ضایعات فلزی یکی از گسترده ترین ضایعاتی است که سالانه میلیونها تن از آن توسط صنایع  تولید می شود. مجموعه تل ضایعات با  در نظر گرفتن بالاترین قیمت ضایعات فلزی می تواند آپشنی منحصر به فرد در جهت کسب رضایت بیش از پیش مشتریان گرامی باشد.

مرکز خرید ضایعات مس

مس ، این فلز سرخ رنگ پس از نقره رسانا ترین فلز می باشد که به همین منظور کاربرد گسترده ای در تولید کابل های مخابراتی دارد.  ضایعات مس قیمت بالاتری نسبت به بقیه ضایعات فلزی دارد و نحوه محاسبه قیمت ضایعات مس باید توسط کارشناس ما انجام شود .

مرکز خرید روغن سوخته

یک مرکز خرید ضایعات باید امکانات لازم در جهت خرید ضایعات روغن سوخته را نیز داشته باشد. این مجموعه  تمامی روغن های سوخته را به بهترین شکل جمع آوری کرده و بالاترین قیمت پیشنهادی را به فروشندگان این روغن ها ارائه می کند.

خرید ضایعات آلومینیوم

بسیاری از صنایع به منظور حفظ وزن کالای فلزی تولیدی خود و بالابردن میزان عایق بودن آن از آلومینیوم استفاده می کنند. بهترین مراکز خریدار ضایعات آلومینیوم امکان تفکیک سازی این فلز را در میان بقیه فلزات دارد و می تواند آنها را پس از تفکیک به صنایع مربوطه ارسال کند.تل ضایعات آماده خریداری کلیه ضایعات آلومینیوم از شرکت های مربوطه و کسب و کار های خرده ای می باشد.

خرید ضایعات اداری

کلیه میز و صندلی های فرسوده و مستعمل ، ویترین ها و کتابخانه های کهنه ، کامپیوتر ها و تجهیزات الکترونیکی ، لوستر ها و آویزهای بلا استفاده و دستگاه های از رده خارج توسط مجموعه ما خریداری می شود فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

قیمت خرید ضایعات

قیمت خرید ضایعات آهن، به مکان ، زمان و شخص بستگی داشته و متغیر است. قیمت ضایعات معمولا به دو شکل یعنی یا به صورت مستقیم و از طریق گفتگو بین خریدار و فروشنده صورت می پذیرد و یا به‌ صورت غیرمستقیم توسط اینترنت از طریق سایت های به روز قیمت گذاری تنظیم شده تا به فروش برسد.

قیمتی که در وب‌سایت‌ها مشاهده می گرد الزاما قیمت بازار، انبارهای ضایعات آهن و آهن‌قراضه نیست بنابراین نمی توان به راحتی به آن سایت ها اعتماد نمود. همان گونه که قیمت یک پیراهن در سایتی نسبت به سایت دیگر تفاوت دارد قیمت اشیای بازیافتی نیز در سایتی نسبت به سایت دیگر متفاوت است. البته مقصود ما این نیست که مالکان آن وب سایت ها را دروغگو بنامیم بلکه واقعیت این است که این قیمت ها تغییرات بسیار زیادی داشته و سایت ها همان سان که باید و شاید به نوسانات اعتنای زیادی نداشته به همین دلیل قیمت اشیای بازیافتی که در سایت موجود است، سریع به روز رسانی نمی گردند.

قیمت خرید ضایعات آهن، ورق گاوانیزه، آلومینیوم، مس

قیمت ضایعات به طور روزانه در سایت تل ضایعات در اختیار هموطنان محترم قرار می‌گیرد و با توجه به آخرین تعرفه بازار به‌روزرسانی خواهد شد. قیمت ضایعات آهن و همچنین فلزات دیگر با بروز عواملی نوسانات زیادی پیدا می‌کند، به همین علت است که اطلاع داشتن از آخرین نرخ این محصول در صنعت فولاد یک امر ضروری محسوب می شود. استفاده بسیار زیاد از این محصول به عنوان ماده اولیه اکثر محصولات، اهمیت ضایعات آهن را مضاعف می‌نماید، به گونه ای‌که کارشناسان این بازار می‌گویند:

“بازیافت ضایعات فلزی به علت تاثیر روزافزون در کاهش هزینه‌های ساخت و نگهداری از محیط زیست از ارزش به خصوصی در برنامه‌های کلان کشور و همچنین فعالان این حوزه برخوردار است. با این خصوصیات وجود یک پایگاه به ‌روز قیمت جهت قراضه آهن و فلزات دیگر ارزش زیادی به همراه خواهد داشت.”

موارد کثیری از قبیل جنس، نوع، آلیاژ، شیوه بسته ‌بندی بر تعرفه این محصولات اثر می‌گذارند، البته قیمت روز ضایعات را می‌توانید در قسمت مربوط به هر کدام از انواع آن ببینید. آهن ضایعات پرس شده و پرس نشده یکی از انواع تقسیم بندی این محصول به شمار می‌آیند و قیمت درب کارخانه هر یک از انواع مختلف این محصولات را می‌توانید در این صفحه ببینید.

قیمت روز قراضه آهن به طور کیلویی در رسته های روغنی، سنگین، سبک، سوپر ویژه، ویژه و چدن درج می گردد. البته قابل ذکر است که اطلاعات این صفحه فقط به قیمت ضایعات فلزی خلاصه نمی‌شود و قیمت به روز ضایعات آلومینیوم، چدن، استیل، روحی و همچنین قیمت ضایعات ورق گالوانیزه، ورق روغنی، مس، حلب، قلع و سایر فلزات در صفحه مربوط به هر کدام درج می شود.

بهترین خریدار ضایعات تهران

ما خریدار همه نوع ضایعات شما هستیم!

 

جهت مشاوره یا فروش با ما تماس بگیرید:

خدمات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

.