خرید لوازم یدکی مازاد بر نیاز


آخرین مطالب سایت

پس از گذشت زمان، عوامل بسیاری روند فرسوده شدن قطعات گوناگون خودرو را سرعت بخشیده و آن‌ها دیگر عملکرد سابق خود را از دست می‌دهند. بعضی از قطعات خودرو هم می‌ بایست سالی یکبار تعویض شوند و به کار بردن این قطعات به همان شکلی که هستند روش اشتباهی است چراکه این کار موجب صدمه دیدن خودرو می‌شود. مجموعه تل ضایعات با خرید لوازم یدکی مازاد بر نیاز این مشکل را برای شما عزیزان حل کرده است.

همچنین بعضی از لوازم پس از گذشت زمان مستهلک شده و کارایی سابق خود را ندارند. رهانیدن این ابزار در طبیعت کار ناشایستی بوده و آسیب جدی به محیط زیست وارد می سازد و زندگی برای نسل های آتی را غیرممکن می‌ کند.

از سوی دیگر می توان با فروش لوازم یدکی مازاد بر نیاز به جایگاه‌ هایی که آن ها را بازیافت می کنند، این لوازم را به تناوب استفاده در صنعت و یا سایر خدمات بازگردانیم. مجموعه تل ضایعات بهترین خریدار لوازم یدکی اسقاطی بوده و با استفاده از آن ها بعد از بازیافت، گام مهمی در این زمینه برداشته است. این مرکز تمامی ضایعات از هر نوع مثل ضایعات آلومینیومی، لوازم فرسوده خودرو، دستگاه های معیوب، آهن قراضه و سایر محصولات را با بهترین قیمت خریداری می کند.

فروش لوازم یدکی مازاد بر نیاز، محصولات نو و بلا استفاده ای هستند که اشخاص یا شرکت ها طبق عواملی مانند از رده خارج کردن ماشین آلاتشان، تغییر شغل و یا جابه‌ جایی مکان شرکت یا منزلشان و غیره دیگر نیازی به آن لوازم ندارند و قصد فروش آن‌ ها را دارند. این مجموعه به طور کلی در زمنیه خرید ضایعات فعالیت دارد.

بهترین مرکز خرید لوازم یدکی مازاد بر نیاز در تهران

ما خریدار همه نوع لوازم یدکی مازاد بر نیاز شما هستیم!

 

جهت مشاوره یا فروش با ما تماس بگیرید:

 

بهترین خریدار لوازم یدکی مازاد بر نیاز

لوازم یدکی مازاد بر نیاز، محصولات نو و بلا استفاده هستند که اشخاص یا شرکت ها طبق عواملی مانند از رده خارج کردن ماشین آلاتشان، تغییر شغل و یا جابه‌ جایی مکان شرکت یا منزلشان و غیره دیگر نیازی به آن لوازم ندارند و قصد فروش آن‌ ها را دارند. مرکز تل ضایعات یکی از مجموعه ها در زمینه خرید لوازم یدکی مازاد بر نیاز می باشد. شما عزیزان اگر به دنبال یک مرکز قابل اعتماد هستید ما به شما مجموعه تل ضایعات را پیشنهاد می کنیم.

 

قطعات لوازم یدکی مازاد بر نیاز متشکل از چه چیزهایی است؟

به طور معمول این قطعات برای خودروهایی هستند که به علت تصادف قسمت های مختلف این قطعات و اجزاء آن مثل بدنه، فرمان، لاستیک ها، کپسول، آهن آلات و سایر اجزاء به فروش می رسند. این وسایل قابلیت استفاده مجدد را دارند

در ضمن قطعاتی که مستهلک شده و دیگر قابل استفاده نیستند که قابلیت بازیافت دارند نیز استفاده می شود. نظیر: روکش صندلی ها، ضایعات کهنه، قطعات مختلف موتور، گلگیر، کاپوت، ضایعات سپر خودرو، بدنه، کف خودرو های سنگین، کپسول سی ان جی، باند ها ی فرسوده، سیلندر ، دینام و تمامی قطعات می توانند توسط این مراکز خریداری شوند.

بهترین خریدار لوازم یدکی مازاد بر نیاز، مجموعه تل ضایعات می باشد که فعالیت شایانی در این زمینه انجام می دهد. این مرکز با بازیافت وسایل فرسوده به ویژه لوازم یدکی پوسیده از آن ها بهترین استفاده را می کند و علاوه بر اینکه به محیط زیست صدمه نرسانده بلکه در حفظ آن نیز کوشا بوده است.

 

خرید انواع لوازم یدکی مازاد بر نیاز

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، خودرو ها بویژه زمانی که تعویض می شوند و یا به طور کلی از سیستم حمل و نقل خارج می شوند، قطعاتی دارند که می تواند طی عمل بازیافت دوباره در چرخه ی تولید مفید واقع شوند. ما با خرید لوازم یدکی مازاد بر نیازو  شما و با در نظر گرفتن کارکرد ها و نیاز های روز، آن ها را تبدیل به مواد ارزشمند می نماییم.

 

  •  خرید لوازم یدکی خودروهای سنگین
  • خرید لوازم یدکی خودرو های سبک
  • خرید لوازم یدکی ماشین آلات صنعتی
  •  خرید لوازم یدکی ماشین آلات ساختمانی
  • خرید لوازم یدکی ماشین آلات کشاورزی
  • خرید لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی

 

فروش لوازم یدکی مازاد برنیاز

در صورتی که به دنبال مجموعه ای می گردید تا لوازم یدکی مازاد بر نیاز خود را به آن ها بفروشید مجموعه تل ضایعات یکی از بهترین مراکز در این زمینه می باشد.

 

سوء استفاده از لوازم یدکی مازاد بر نیاز

شوربختانه افرادی وجود دارند که برای سود بیشتر بعضا لوازم استفاده شده و دست دوم را با تغییراتی در قالب اجناس جدید به فروش می رسانند و بعضی تعمیر گاه ها این لوازم و تجهیزات را به کار می برند. بهترین استفاده لوازم یدکی فرسوده بازیابی آن ها در پروسه ی عمده برای استفاده ی مجدد به عنوان مواد اولیه است.

مجموعه ی تل ضایعات تمام ضایعات و همچنین لوازم یدکی مازاد بر نیاز را خریداری کرده. بعضی از افراد با سپردن خودرو به نهادهایی که در ظاهر به اسم مراکز اسقاط خودرو فعالیت دارند که به علت نبود نظارت صحیح در فرآیند انهدام وسایل و ضایعات خودرو، لوازم یدکی اسقاطی بعضا به بازار فروش لوازم یدکی دست دوم وارد شده و ضربه ی جبران ناپذیری به کل سیستم تولید وارد می سازند.

 

اهمیت بازیافت لوازم یدکی مازاد بر نیاز 

بازیافت این لوازم و اجزاء آن ها از این جهت که قسمتی از مواد اولیه ی مورد نیاز در صنایع را فراهم می سازد مورد توجه است. در ادامه به بعضی از دلایل اهمیت بازیافت لوازم یدکی اسقاطی خواهیم پرداخت:

 

نقش بازیافت لوازم یدکی پوسیده در حفظ محیط زیست

پراهمیت ترین نقش جمع آوری و کاربرد مجدد لوازم یدکی اسقاطی، بازیافت و تاثیر این فرآیند بر محیط زیست است. بازیافت لوازم پوسیده موجب صرفه جویی در مواد اولیه شده و دیگر احتیاج نیست از معدن ها مواد خام استخراج شود. اکثر این منابع از بازیافت این وسایل فراهم خواهد شد. به همین جهت مجموعه تل ضایعات بهترین خریدار لوازم یدکی اسقاطی بوده که پس از بازیافت آن ها به سلامتی و تمیزی محیط زیست می افزاید.

 

آلودگی هوا

یکی دیگر از معضلات اصلی که به علت کاربرد وسایل فرسوده و قطعات کهنه بوجود می آید آلودگی هوا است. در حقیقت هنگامی که خودرو کارایی مناسبی نداشته باشد و به نقص فنی گرفتار باشد، به درستی کار نکرده و در صورتیکه این نواقص در عملکرد قسمت هایی مثل اگزوز، موتور، فیلتر و یا سایر قسمت ها اثر بگذارند، موجب آلودگی هوا خواهند شد.

 

 لوازم یدکی خودرو در ایران

پیش از سال 93 حجم زیادی از لوازم یدکی ایران بطور واردات به سیستم تولید خودرو افزوده می شد. بخش عمده ای از این واردات به عهده چینی ها بود که ارزشی معادل 12 میلیارد تومان و یا 3 و نیم میلیارد دلار تخمین زده می شد. بعد از آن قسمت عمده ای از این تولیدات در درون کشور انجام می شود و این مورد گامی بزرگ در جهت خودرو سازی محسوب می شود.

خرید لوازم یدکی اسقاطی و کاربرد آن در بازیافت با هدف برگرداندن قطعات به سیکل صنعت، البته از راه صحیح و سازگار با محیط زیست، یکی از اقداماتی است که در مجموعه ی تل ضایعات پیگیری می شوود.

 

 کاربرد در صنعت

یکی از پراهمیت ترین استفاده ی لوازم یدکی اسقاطی کاربرد در صنعت است. کارآیی آن ها در عرصه ی صنعت  داشته های فلزی هستند که از آهن آلات قراضه خارج می شوند و بعد از بازیافت در صنایع گوناگون به  صورت مستقیم و یا غیر مستقیم به کار برده می شوند.

همچنین اکثر محصولات بازیافت شده قابل استفاده در ساختمان سازی هستند به عنوان مثال قراضه آهن یا ضایعات آلومنیوم در این حیطه حرف اول را می زنند. موارد بازیافتی از این مواد در ساختمان سازی، جاده سازی و پل سازی استفاده خواهند شد.

در سایر صنایع نیز مثل صنعت حمل ونقل، تولید خودرو، هواپیما از قسمت قابل توجهی از وسایل اسقاطی به کار برده می شوند. گفتنی است که آن ها در سم زدایی آب های دفعی و هرز آب های صنعتی هم مفید هستند و در حقیقت دور ریخته شدنشان با این همه کارایی مفیدشان اشتباه بزرگی به حساب می آید. هر چند که این فعالیت به طور عمده صورت نمی پذیرد ولی از این وسایل بعضا اگر قابل استفاده باشند در تولید ظروف هم به کار گرفته می شود.

 

ساخت مواد فلزی قوی

یکی دیگر از موارد استفاده ضایعات این است که فولاد تولید شده را می توان به فلزی بسیار قوی مبدل کرد. به عنوان مثال بدنه ی ماشین آلات قدیمی و کهنه را ذوب کرده و یا بعضی قطعات را به صورت دیگری در می آورند تا بتوان از آن ها مجددا استفاده کرد.

برای این منظور ابتدا تحت پروسه ای با قوس الکتریکی که سرو صدای زیاد و حرارت بالایی دارد،  قرار می گیرند و بعد از آن در کوره مواد فلزی قوی از آن تولید می شود که فولاد ضد خش یکی از انواع محصولات به حساب می آید. بازیافت به این روش انرژی بیشتری ذخیره کرده و کربن دی اکسید کمتری استفاده می کند و صدمه به محیط زیست را تا حد قابل ملاحظه ای می کاهد. ساخت وسایل فلزی جدیدتر از این طریق از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر است. همچنین این روند برای مس و آلومینیوم نیز کاربرد دارد.

بهترین مرکز خرید لوازم یدکی مازاد بر نیاز در تهران

ما خریدار همه لوازم یدکی مازاد بر نیاز شما هستیم!

 

جهت مشاوره یا فروش با ما تماس بگیرید:

 

خدمات

لوازم یدکی مازاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.